50 jaar Oxaco

OXACO BBC’s “GOUDEN” PALMARES

1958 Kampioen van Antwerpen Seniors 3° Prov.

1959 Kampioen van Antwerpen Seniors 2° Prov.

1960 Kampioen Reserven 4° Nationaal

1961 Kampioen van België Scholieren

Kampioen 4° Nationaal

Kampioen Reserven 4° Nationaal

Kampioen van Antwerpen Scholieren

1964 Kampioen III

Kampioen Reserven III

Kampioen van Antwerpen Scholieren

Kampioen van Antwerpen 3

1965 Kampioen II

1966 Kampioen van België Scholieren

Kampioen van Antwerpen Scholieren

Kampioen van Antwerpen Kadetten

1968 Finalist Beker van België Seniors

Kampioen van Antwerpen 1

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Kadetten

Beker van Antwerpen Miniemen

1969 Kampioen van Antwerpen Kadetten

1970 Beker van Antwerpen Kadetten

Beker van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Pupillen

Kampioen van Antwerpen Pupillen

1971 Finalist Beker van België Kadetten

Kampioen van Antwerpen Kadetten

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Kampioen van Antwerpen Pupillen

Beker van Antwerpen Kadetten

e Nationaal e Nationaal e Prov. (Elbe Oxaco) e Nationaal e Prov. (Oxaco Mann) 1

1972 Eurobeker Kadetten

Beker van België Kadetten

Kampioen van Antwerpen Kadetten

Kampioen van Antwerpen Seniors 3

Kampioen Reserven 3

1973 Beker van België Scholieren

Kampioen van Antwerpen Seniors 2

Kampioen Reserven 2

Kampioen Reserven 3

Beker van Antwerpen Seniors

Beker van Antwerpen Scholieren

1974 Beker van Antwerpen Seniors

Promotie naar 4

Kampioen van Antwerpen Reserven

1975 Kampioen van Antwerpen 3

Kampioen Reserven 3

Kampioen van Antwerpen Pupillen

1976 Kampioen van België Minibasket

Finalist Beker van België Kadetten

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Miniemen

Winnaar Nationaal Miniementornooi

1977 Kampioen van Antwerpen 2

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Pupillen

Finalist Beker van België Kadetten

1978 Kampioen van België Kadetten

Beker van België Kadetten

Kampioen van Antwerpen Kadetten

Beker van Antwerpen Kadetten

Kampioen Reserven 4

1979 Kampioen 4

Beker van Antwerpen Scholieren

e Prov. e Prov. e Prov. e Prov. e Prov. (Capenberg) e Nationaal e Prov. (Capenberg) e Prov. (Capenber) e Prov. (Capenberg) e Nationaal e Nationaal 2

1980 Kampioen van België Scholieren

Kampioen van Antwerpen Scholieren

Beker van Antwerpen Scholieren

Kampioen Reserven 4° Nationaal

1982 Beker van Antwerpen Prov. Ploegen(Capenberg)

Kampioen van Antwerpen Microben

1983 Kampioen van Antwerpen Microben

Beker van Antwerpen Microben

1984 Kampioen III

Beker van België Prov. Ploegen (Capenberg)

Kampioen van Antwerpen Microben

Beker van Antwerpen Microben

1986 Finalist Beker van België Miniemen

1988 Kampioen IV

Kampioen IV

Kampioen van België Kadetten

Beker van België Miniemen

Kampioen van Antwerpen Kadetten

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Kampioen van Antwerpen Microben

Beker van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Microben

1989 Beker van Antwerpen Kadetten

Beker van Antwerpen Benjamins

Finalist Beker van België Kadetten

1991 Kampioen van België Juniores

Kampioen van Antwerpen Juniores

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Pupillen

1992 Kampioen van België Juniors

Kampioen van België Benjamins

Kampioen van Antwerpen Juniors

Kampioen van Antwerpen Benjamins

Beker van Antwerpen Benjamins

e Nationaal e Nationaal e Nationaal Reserven 3

1993 Kampioen Reserven IV Nationale

Kampioen van België Miniemen (selectie)

Kampioen van Antwerpen Miniemen I

Finalist Eindronde van Antwerpen Miniemen II

Kampioen van Antwerpen Juniores

Kampioen van Antwerpen Microben

Beker van Antwerpen Miniemen (selectie)

1994 Kampioen van Antwerpen Microben

Kampioen van Antwerpen Benjamins

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Pupillen

1995 Kampioen van België Juniores

Kampioen van Antwerpen Juniores

Kampioen van Antwerpen Microben

Beker van Antwerpen Kadetten

1996 Promotie naar 4

Kampioen Reserven 1

Reekskampioen – Beker van Antwerpen FIBA Kadetten

Kampioen van België Miniemen

Kampioen van Antwerpen Miniemen

Finalist Beker van België Pupillen

Beker van Antwerpen Benjamins

Kampioen van Antwerpen Microben

1997 Kampioen van Antwerpen Benjamins

Beker van Antwerpen Benjamins

Kampioen van Antwerpen Microben

Kampioen van België Microben (officieus tornooi)

1998 Kampioen 4

Kampioen van België Juniors

Kampioen van Antwerpen Juniors

Finalist Beker van België Benjamins

1999 Finalist Beker van België juniors

Kampioen van Antwerpen Juniors

Beker van Antwerpen juniors

Kampioen van Antwerpen miniemen

Finalist Beker van Antwerpen Benjamins

e Nationaal Seniors e Provinciaal de Provinciaal Oxaco B 4

2000 Finalist Beker Van Antwerpen Oxaco A

Kampioen 3

Kampioen van België Kadetten

Kampioen van Antwerpen Kadetten

Finalist Beker van Antwerpen Miniemen

Beker van Antwerpen Benjamins

2002 Kampioen van Antwerpen Pupillen

Beker van Antwerpen Pupillen

Kampioen van Antwerpen Juniores Gewestelijk

Promotie naar Eerste Landelijke Oxaco A

2003 Beker van Vlaanderen Pupillen

Kampioen van Antwerpen Pupillen

Beker van Antwerpen Pupillen

Kampioen van Antwerpen Kadetten Gewestelijk

2004 Kampioen van Vlaanderen Miniemen Landelijk

Beker van Vlaanderen Miniemen

Kampioen van Antwerpen Kadetten

Finalist Beker van Antwerpen Miniemen

2005 Finalist Beker van Vlaanderen Kadetten Landelijk

Finalist Beker van Antwerpen Pupillen

2006 Beker van Vlaanderen Kadetten

Beker van Antwerpen Kadetten

Kampioen 3

Promotie naar 2

2007 Kampioen van Antwerpen Pupillen gewestelijk

Kampioen van Antwerpen Kadetten gewestelijk

Finalist Beker van Antwerpen Juniors Landelijk

Promotie naar Tweede Landelijke Seniors A

Promotie naar Derde Provinciaal Seniors C

de Provinciaal Oxaco B e Prov. B Oxaco B e Prov. Oxaco B 5 6

Samenvatting

Europabeker kadetten:

1

Kampioen van België:

15

Beker Van België:

6

Finalist Beker van België:

8

Kampioen Nationale reeksen:

13

Kampioen van Vlaanderen:

1

Beker van Vlaanderen:

3

Finalist Beker van Vlaanderen:

1

Kampioen van Antwerpen:

66

Beker van Antwerpen:

33

Finalist Beker van Antwerpen:

6